~Seminář - Bylinková Alchymie: Magie vitálních hub a bylinek ~

s Nicol Winterovou v sobotu 2. prosince a od 14:00 - 15:30 hodin v Sun roomu

Bylinková Alchymie: Magie vitálních hub a bylinek

Vstupte se mnou na cestu celostního zdraví a duchovního poznání! Zvu vás na nezapomenutelný seminář, který odhalí tajemství celostní přírodní medicíny, bylin a magických hub, propojených s tradiční čínskou medicínou. Společně se podíváme na léčivou sílu přírody a objevíme, jak harmonizovat tělo a mysl. Naučíme se, jak dosáhnout rovnováhy Jin a Jang, a budeme zkoumat propojení všech orgánů s energií života. Bude na vás čekat i ochutnávku tinktur, kde si budete moci vyzkoušet sílu bylin a magických hub. Připojte se k nám a společně objevujme magii přírody a její vliv na nás.

Minimální počet účastníků - 10 osob

Rezervaci si můžeš udělat přes náš rezervační systém - ZDE

Něco krátkého o mně 

Mgr. Nicol Winterová – nutrigenomička, celostní terapeut

Moje cesta v oblasti zdraví a celostní přírodní medicíny začala již při mé práci jako zdravotní sestra v nemocnici. Během té doby jsem začala chápat, jak klíčová je prevence a péče o zdraví u každého jednotlivce. Mým posláním je pomáhat lidem dosáhnout lepšího zdraví a kvality života. Využívám moderní diagnostické metody, jako je nutrigenomika, což je obor zkoumající vztah mezi genetikou a výživou. Spolupracuji s Nordic Laboratories, provádím DNA testování z krve, moče a slin. Tyto testy mi umožňují lépe porozumět genetickým predispozicím a potřebám každého klienta.

Momentálně jsem ve třetím ročníku studia Klinické Naturopatie, kde se snažím neustále rozšiřovat své znalosti a dovednosti. Kombinace moderních diagnostických metod a tradičních přírodních léčebných postupů mi umožňuje nabídnout klientům individuální a holistický přístup k péči o jejich zdraví.

Ve své praxi se specializuji na prevenci chronických nemocí a léčbu pomocí přírodních metod. Pomáhám klientům s problémy s trávením, adrenálním vyčerpáním, poruchami plodnosti, jako jsou PCOS, endometrióza. Také pracuji s dětmi, které trpí poruchami příjmu potravy.

Můj přístup k léčbě není jen fyzický, ale také psychický a emocionální, jelikož věřím, že to všechno spolu úzce souvisí.

Těším se na možnost spolupráce a setkání s vámi, ať už na našem semináři nebo v rámci terapeutické práce!

Powered by Froala Editor

Seminář Hormonální jógy pro ženy

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues

Více

SPA PRO DUŠI

O DOTEKU s Markétou Faustovou a Andreou Terra

Více

Joga, kakao & léčivá dechová cesta

S Eliškou Ehrnbergerovou a Maykou Dolejš

Více