~Jógahrátky~

Jógahrátky se Zuzkou Koudelkovou Každý čtvrtek - termíny a rezervace viz níže

Představte si...

"Vcházíte do příjemných jemně šalvějí provoněných prostor našeho studia spolu s vaším malým dítkem. Ještě si nejste úplně jistá, zda zvládne „kroužek“ bez vás. Přeci jen… jsou jim 2,5 - 4 roky. Oba dva jste ale mile ujištěni, že maminka tu může být s ním. Sedí s šálkem teplého čaje hned za dveřmi útulného sálu, kde Zuzka okouzluje každou hodinu malé jogínky hravým, zábavným a tvořivým způsobem. Oba se po chvíli uvolňujete. Za dveřmi jde slyšet smích, dovádění i chvíle ticha. Po hodince ze sálu odchází 9 malých jogínků s úsměvem na rtech, v očích plamínky a vyprávění zážitků spustí….“

Jógahrátky pro malé děti bez rodičů vedené Zuzkou Koudelkovou vycházejí z konceptu BabYogy a navazují na tradiční dětskou jógu. Jak už název vypovídá jsou hravé plné dovádění a podněcování dětské představivosti, tvořivosti a hlavně stimulování jejich pozornosti. Ne, nečekejte děti sedící hodinu v tureckém sedě. Ale spoustu cviků inspirovaných jógou pro malé jogínky a dovádění na specifické téma lekce. Každá lekce je unikátní a zároveň na sebe volně navazují a cviky postupně prohlubují. 

Cvičíme formou uzavřených kurzů pro maximálně 9 dětí. Jen tak děti mohou dostat pozornost, kterou potřebují, zároveň budovat vzájemnou důvěru a postupně se uvolňovat. Skrze jejich uvolnění se pak v nich mohou dít i malé zázraky. 

KURZ JÓGAHRÁTEK, čtvrtky od 15:45 do 16:45
V našem studiu nabízíme čtvrteční Jógahrátky děti bez rodičů (narození 2017 - 2020) od 9. února do 15. června 2023. Více o kurzech můžete prozkoumat  zde

UKÁZKOVÉ LEKCE 
čtvrtek, 2. února 2023 od 15:45 - 16:45
Před kurzy nabízíme možnost si koncept Jógahrátek nezávazně ozkoušet zároveň poznat naše prostory i energii lektorky. Více o ukázkových lekce se můžete dočíst zde.

Ukázková lekce Jógahrátky děti bez rodičů (narození 2017 - 2020) - více informací a rezervace

Powered by Froala Editor

Seminář Hormonální jógy pro ženy

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues

Více

SPA PRO DUŠI

O DOTEKU s Markétou Faustovou a Andreou Terra

Více

Joga, kakao & léčivá dechová cesta

S Eliškou Ehrnbergerovou a Maykou Dolejš

Více