~ Kakaová ceremonie ~

Kakaová ceremonie pomáhá lidem spojit se se svým srdcem.

Prastará medicína kakaa pochází od dávných civilizací Střední a Jižní Ameriky. Pro dnešní potomky těchto civilizací je pití kakaa každodenním rituálem, se kterým začínají i končí den.

Vychutnávání obřadního kakaa vám může pomoci spojit se se svým srdcem a být jemným průvodcem svým transformačním vědomí. 

Kakaová ceremonie probíhá v posvátném kruhu spolu s léčivou hudbou, vonnými bylinkami a samozřejmě obřadním kakaem. Zatímco nejsilnější účinky kakaa cítíme při skupinovém obřadu, můžeme ho mít také denně jako součást každodenního rituálu.

Každá kakaová ceremonie je individuální a probíhá pod autentickým vedením průvodce, avšak vždy nejprve vytvoříme posvátný prostor, často s oltářem uprostřed. 

Posadíme se do kruhu který otevřeme tím, že sdělíme svůj záměr, požehnáme kakau, které je pro nás medicínou a stanovíme si osobní záměr obřadu. Pomalu popíjíme kakao a soustředíme se na svůj dech, vnitřní meditaci, tanec, hudbu – zde záleží na osobě, která kakaový obřad vede, a na tom, jaký nástroj raději použije k zesílení a manifestaci záměrů vytvořených účastníky.

Uzavřeme kruh – důležitá součást obřadu, která zve k integraci hlubokých prožitků, které jsme mohli prozkoumat během své cesty za kakaem.


Powered by Froala Editor

Seminář Hormonální jógy pro ženy

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues

Více

SPA PRO DUŠI

O DOTEKU s Markétou Faustovou a Andreou Terra

Více

Joga, kakao & léčivá dechová cesta

S Eliškou Ehrnbergerovou a Maykou Dolejš

Více