~Odemykání komnaty poznání~

Odemykání komnaty poznání s Karlem Báťou Neděle 8. ledna od 13:57 - 16:16

Odemykám komnaty poznání


Celý vesmír se ukrývá uvnitř. V zákoutí vnitřního prostoru se schovávají poklady, uzamčené v tajných komnatách. Na tomto workshopu se společně se skupinou chystám prozkoumat některé z komnat poznání. Může se jednat o komnatu nalezení klidu, uzdravení specifické nemoci, zlepšení intuice, porozumění lidským kořenům, kontaktu s různou formou jemnohmotné či mimozemské civilizace. 

Jako klíč lze použít různé metody sebepoznání, jako je vizualizace (posvátné geometrie), mantra, mudra, meditace, dech, tanec, hlas či hudba. Toužím nechat se překvapit a proto teď ani nechci vědět jakou komnatu a jakým klíčem společně či každý zvlášť odemkneme. 

Chystám se sdílet formou "já". Tedy neříkat, co máš dělat, jen popisovat, co cítím a dělám já. Toužím tě inspirovat. Je jen na tobě, zda uděláš to samé, co já, nebo pravý opak. Mým záměrem je vytvořit bezpečný prostor s naprostou svobodou jednotlivců.  V prostoru s námi bude socha Síria, strážce brány, léčivé nástroje, gong, magicpan a šamanský buben. K nacítění a případné koupi Komunikační kameny a knihy. 
Powered by Froala Editor

Seminář Hormonální jógy pro ženy

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues

Více

SPA PRO DUŠI

O DOTEKU s Markétou Faustovou a Andreou Terra

Více

Joga, kakao & léčivá dechová cesta

S Eliškou Ehrnbergerovou a Maykou Dolejš

Více