~SOMA Dech a Sound Healing GONG~

Soma dech a soung healing Gong s Lucií Přibylovou a Janem Šilarem v pondělí 18. září od 18:00 - 20:00 hodin v Sun roomu

Spojte se sami se sebou, zkroťte svou uspěchanou mysl a zažijte stavy naprostého uvolnění… na akci budete mít možnost propojit tělo, mysl i ducha prostřednictvím moderní dechové techniky SOMA DECH® a soundhealingu s vibracemi gongu a křišťálových mís.

Během zážitkové techniky SOMA prozkoumáte moc a potenciál vlastního dechu a objevíte účinky unikátní trypnaurální hudby, která vám pomůže zklidnit mysl a zvýšit vaši vnímavost. SOMA dech se využívá pro dosahovaní mimořádných meditativních stavů, které v našem těle navodí hluboké stavy relaxace a uvolnění. Tento stav uvolnění umocníme vibracemi gongu s frekvencemi zvuků křišťálových mís a ocean drumu, díky čemuž v uvolněném stavu zůstanete déle a budete se tak moci skutečně ponořit sami do sebe, aniž byste museli cokoli dělat. Vibrace těchto hudebních nástrojů stimulují tělo i mysl k sebeléčení a regeneraci.

Přijďte si užít kombinaci účinků SOMA dýchání, hluboké meditace a soundhealingu, které vás spojí s vaší vlastní podstatou. Zlepší se vaše vnímání, stimuluje se váš imunitní systém, upraví se vám tlak, srdeční tep, uvolní se svalové napětí i vaše neutichající mysl, snížíte stres a úzkost, nabijete se energií a po akci zaručujeme kvalitní hluboký spánek.

Akce je vhodná pro začátečníky i pokročilé.

Více o metodě SOMA DECH - ZDE

Více o gongové lázni a soundhealingu - TADY

Technikou SOMA DECHU vás provede trenér, kouč a lektor dýchání Jan Šilar.

Během gongové lázně uslyšíte gong master a milovnici soundhealingu Lucii Přibylovou.

Před akcí doporučujeme nejíst těžká jídla a nepožívat žádné omamné látky.

REZERVACE - PŘIJDU

Powered by Froala Editor

Seminář Hormonální jógy pro ženy

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues

Více

SPA PRO DUŠI

O DOTEKU s Markétou Faustovou a Andreou Terra

Více

Joga, kakao & léčivá dechová cesta

S Eliškou Ehrnbergerovou a Maykou Dolejš

Více