~ Woman`s Magic & bylinky & zpěv~

s Viktorií Jackson v pátek 06. řijna od 18:00 - 19:30.

· ŽENSKOST

· SMYSLNOST

· ŽIVELNOST

Intuitivní tanec jako forma transformační meditace, spojení se svou vnitřní pravdou a sílou skrze autentický pohyb a dech.

Vedená hodina intuitivního tance má záměr napojit se na hlas svého srdce a zvědomit aktuální témata v životě. Skrze pohyb pak propustit bloky bránící nám v plné seberealizaci a čisté spokojenosti. Společně se napijeme bylinného lektvaru, který umí být klíčem k srdci, stejně jako hudba a zpěv. Pak se protančíme k nové verzi sebe sama.

Před závěrečnou tematickou relaxací si dáme 20 minut jógy pánevního dna a stimulující dechové cvičení „leť vysoko“ pod září omlazujícího a léčivého infra červeného světla.

Jemně a pomalu nebo živelně v plné divokosti. Dovolme si na chvíli odložit vnitřního kritika, osvobodit se od sebe cenzury a spontánně se vlnit v bocích, dupat, skákat, válet se po zemi, smát se, plakat, létat v prostoru. Ve smyslném prožití své autenticity a vnitřní síly se stáváme skutečně svobodné. Jen skutečně svobodné jsme plnou verzí a necenzurovanou autorkou sebe sama.

Rezervaci si můžeš udělat přes náš rezervační systém - ZDE

Těšíme se na tebe!

Powered by Froala Editor

Seminář Hormonální jógy pro ženy

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues

Více

SPA PRO DUŠI

O DOTEKU s Markétou Faustovou a Andreou Terra

Více

Joga, kakao & léčivá dechová cesta

S Eliškou Ehrnbergerovou a Maykou Dolejš

Více